نظر سنجی

بازی های ویدئویی دیگر سالهاست که تبدیل به تجارتی پر سود و صنعتی مهم در دنیا شده است. بازیگران اصلی این صنعت، شرکت های بزرگ ژاپنی و آمریکایی هستند که همیشه سعی دارند بخشی از این بازار بزرگ را به سمت خود جذب کنند.
با توجه به اینکه کنسول های بازی و البته بازی های ویدئویی، محصولی چندرسانه ای هستند و تبدیل به هنر هشتم شده اند، توانسته اند در سرتاسر جهان برای خود طرفداران پر و پا قرصی کسب کنند که اخبار آن محصول را پیگیری کرده و برای آن هزینه می کنند.
طرفداران بازی های ویدئویی با استفاده از سخت افزار مناسب برای اجرای بازی های محبوب خود، در واقع مشتریان شرکت های بزرگ هستند و این کمپانی ها برای شناخت بهتر بازار هدف، اقدام به نظر سنجی ها و جستجو در بین مشتریان کرده تا بتوانند محصولی بهتر و کامل تر را عرضه کنند.
فروشگاه آتاری ایران به عنوان فروشگاه تخصصی بازی های ویدئویی که از اولین نسل تا آخرین نسل کنسول های بازی در کنار بازی های شاخص هر کنسول در تمامی اعصار را پوشش داده است، تصمیم به اجرای نظر سنجی هفتگی کرده تا بازدید کنندگان سایت، نظر خود را درباره سوال هفتگی مطرح کنند. هر رای که ثبت می شود، برگرفته از علاقه و یا اطلاعات شخص نظر دهنده است و قطعا با توجه به جامعه آماری، برای بازار ایران جذاب و جالب خواهد بود.هیچ مطلبی یافت نشد