Loading...

سوالات پرتکرار

آیا امکان خرید حضوری دارم؟
به دلیل اینترنتی بودن فروشگاه آتاری ایران، خرید و تحویل سفارش فقط از طریق سایت ممکن است. به همین دلیل خواهشمند است از مراجعه حضوری خودداری کنید.

چرا با وجود فروشگاه های بزرگتر و قدیمی تر از آتاری ایران، باید از شما خریداری کنم؟
البته که خرید چه از نوع سنتی و چه اینترنتی کاملا به سلیقه مشتری است و الزام و اجباری در آن نیست. اما تاکید آتاری ایران بر حرفه ای بودن و کامل بودن در محصولات مرتبط به کنسول های بازی است. ضمن اینکه فروشگاه آتاری ایران دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

کالاهای موجود چطور گارانتی میشوند؟
با اینکه تیم آتاری ایران محصولات کارکرده را نیز به فروش میرساند، اما چه محصولات نو و چه محصولات کارکرده، حداقل دارای 1 هفته مهلت تست بعد از تحویل به مشتری هستند. شکل اجرای گارانتی بر اساس عدم تطابق اطلاعات ارائه شده با کالای دریافتی و رعایت شرایط گارانتی کالا انجام خواهد شد؛ یا کالای دیگری جایگزین خواهد شد ، یا کالا مرجوع خواهد شد و سفارش تغییر خواهد کرد و یا سفارش برگشت داده شده و مبلغ سفارش به همراه هزینه های ارسال برگشت داده خواهد شد.

امکان سفارش دادن چه محصولاتی را دارم؟
تمامی محصولات قیمت دار قابل ثبت سفارش هستند، گرچه میتوان با هماهنگی تلفنی درباره کنسول و یا محصولات، آنها را پیش خرید کنید.

مبلغ سفارش را چگونه پرداخت کنم؟
پرداخت هزینه سفارش به چندین روش ممکن است : 1 - ابتدایی ترین و مطمئن ترین روش، ثبت سفارش از طریق سایت آتاری ایران و اتصال به درگاه بانکی است که از طریق شماره کارت بانکی و رمز عبور سفارش پرداخت خواهد شد. 2 - پس از پایان مراحل ثبت سفارش و عدم ورود به درگاه بانکی با واریز وجهی که در پیش فاکتور اعلام شده، به شماره کارت 5022291024011924 بانک پاسارگاد به نام حسن حسینی از طریق ATM و یا واریز بانکی، میتوان پرداخت را انجام داد. 3 - در داخل شهر تهران پس از تحویل کالا میتوان پرداخت را به صورت نقدی و با تحویل به پیک موتوری انجام داد. 4 - در صورتیکه ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی بوده، پس از اتمام سفارش میتوان از روش 2 و 3 برای پرداخت سفارش تلفنی استفاده کرد.

آیا هزینه دیگری پس از ثبت قیمت نهایی که در سایت قید شده، به فاکتور اضافه میشود؟
مشتری فقط هزینه کالا و ارسال آنرا می پردازد و هزینه جانبی مثل مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و ... به مشتری تحمیل نخواهد شد.

در صورت تغییر یا انصراف سفارش، باید چکار کنم؟
باید تا قبل از ارسال سفارش با آتاری ایران تماس گرفته تا سفارش اصلاح شود. اما اگر سفارش ارسال شده باشد، میتوان سفارش جدید را مجددا ثبت کنید. اگر هم از سفارش ارسال شده، منصرف شده باشید و انصراف شما بدلیل وجود ایراد یا مغایرت باشد، کل مبلغ پرداختی بازگشت داده خواهد شد. اما در صورت انصراف از خرید به دلیل غیر فنی فقط هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و مبلغ پرداختی کالا برگشت داده خواهد شد.

چگونه از گارانتی سفارش خود استفاده کنم؟
در صورتیکه سفارش یا کالا شرایط برگشت کالا را داشته باشد، باید کالای مورد نظر را دراسرع وقت به آدرسی که پس از هماهنگی با فروشگاه اعلام خواهد شد مرجوع کرد. در صورتیکه کالا شامل گارانتی باشد، محصول جایگزین ارسال خواهد شد و هزینه ارسال نیز برگشت داده خواهد شد. در غیر اینصورت، عودت کالا به همراه هزینه پست به عهده مشتری خواهد بود. به همین دلیل خواهشمند است قبل از برگشت دادن کالا، حتما با فروشگاه تماس گرفته و شرایط بازگشت را با همکاران تنظیم کنید.

با تایید سفارشم پس از کسر مبلغ از کارت، سفارش تایید نشده است.
ابتدا با دریافت تراکنش های بانکی و یا دریافت SMS پرداخت از طرف بانک مطمئن شوید مبلغ از حساب شما کسر شده باشد. اگر مبلغ واریزی شما در حساب بانک طرف قرارداد باقی مانده باشد، نهایتا 72 ساعت بعد مبلغ بازگشت داده خواهد شد. در غیر اینصورت با بخش فروش هماهنگ کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه می شود؟
هزینه های ارسال در شهر تهران بین 10 تا 15 هزار تومان خواهند بود و هزینه ارسال برای سایر شهرها با استفاده از الگوریتم فاصله و وزن کالا که توسط شرکت پست پیشتاز اعلام شده، محاسبه میشود. گفتنی است هزینه ارسال کاملا سیستماتیک و توسط برنامه محاسبه شده و دستی انجام نمی شود.

کالا هنوز به دست من نرسیده است.
اگر ساکن تهران هستید و بعد از 2 تا 3ساعت بعد از ثبت سفارش و هماهنگی با شما جهت ارسال، سفارش تحویل نشده، تماس بگیرید. اما برای تاخیر در سایر شهرها، بدلیل اینکه اختیار ارسال از مجموعه آتاری ایران خارج شده و توسط شرکت پست انجام میشود، با داشتن کد رهگیری 24 رقمی به سامانه رهگیری مرسولات رفته و از آن طریق پیگیری کالای خود باشید.

نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا