بخش مشتریان

پیگیری سفارش شما در آتاری ایران
برای سفارشاتی که از 9 صبح تا 7 غروب ثبت شوند، نهایتا تا 1ساعت پس از ثبت سفارش هماهنگی تلفنی خواهد شد. اگر هم ثبت سفارش بعد از 19 تا 9 صبح انجام شود، در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس خواهیم گرفت. سفارش تمامی شهرها غیر از تهران از طریق پست پیشتاز که تمامی ایران ( حتی روستاهای دور افتاده ) را پوشش میدهد ارسال خواهد شد.
برای شهر تهران زمان تحویل كالا در شهر تهران بین 2 تا 3 ساعت پس از هماهنگی تلفنی خواهد بود. زمان تحویل برای سایر شهرها نیز، با توجه به مسافت و فاصله از مرکز استان بین 2 تا 4 روز خواهد بود. گفتنی است مهلت تست یک هفته ای یا 7 روزه محصولات فیزیکی اعم از کنسول بازی یا لوازم جانبی، از زمان تحویل به مشتری آغاز خواهد شد.

شرایط بازگشت کالا
اگر محصول خریداری شده در هنگام تحویل دارای ایراد فیزیکی باشد، از تحویل آن خودداری کنید. در صورت عدم مشاهده در هنگام تحویل تا 24 ساعت به ما اطلاع دهید.
محصولاتی که با تضمین اصالت و سلامت فیزیکی معرفی شده اند، در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود.
هر محصولی خارج از اطلاعات ارائه شده در سایت، به راحتی قابل مرجوع کردن است و در صورت عدم تطابق اطلاعات با آتاری ایران تماس گرفته و فقط به ما اطلاع دهید.

شرایط ارسال کالا مرجوعی
خواهشمند است پیش از ارسال کالا، حتما با ما هماهنگ کرده و هیچ سفارشی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید. اگر ساکن شهری جز تهران هستید برای بازگشت کالا فقط از پست پیشتاز استفاده کنید.
برای پیگیری سفارش یا مرجوعی سفارش، حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید. پس از پذیرش کالای مرجوعی حداکثر تا قبل از 2 روز اداری نتیجه تست به شما اعلام شده و در صورت نیاز به استرداد وجه، مبلغ بطور کامل به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورت انصراف خرید یا عدم تاییدیه بابت ایراد یا مغایرت هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بعهده مشتری است. در صورت دستکاری کالا یا استفاده ناصحیح شرایط گارانتی باطل شده و هزینه های احتمالی به عهده مشتری خواهد بود. البته اگر ایراد فنی یا آسیب دیدگی ظاهری مورد تایید قرار بگیرد، هزینه ارسال مجدد و یا هزینه کل سفارش ( به همراه هزینه ارسال اولیه ) به عهده آتاری ایران است؛ به همین دلیل برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا ارسال شود.

نظرات
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)