بخش مشتریان

پیگیری سفارش شما در آتاری ایران

برای سفارشاتی که از 9 صبح تا 7 غروب ثبت شوند، نهایتا تا 2ساعت پس از ثبت سفارش هماهنگی تلفنی خواهد شد. اگر هم ثبت سفارش بعد از 19 تا 9 صبح انجام شود، در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس خواهیم گرفت. سفارش تمامی شهرها غیر از تهران از طریق پست پیشتاز که تمامی ایران ( حتی روستاهای دور افتاده ) را پوشش میدهد ارسال خواهد شد.
برای شهر تهران زمان تحویل كالا در شهر تهران بین ساعات 14 تا 19 همان روز و پس از هماهنگی تلفنی خواهد بود. زمان تحویل برای سایر شهرها نیز، با توجه به مسافت و فاصله از مرکز استان بین 2 تا 4 روز خواهد بود. گفتنی است مهلت تست یک هفته ای یا 7 روزه محصولات فیزیکی اعم از کنسول بازی یا لوازم جانبی، از زمان تحویل به مشتری آغاز خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت سفارش خود نیز میتوانید از صفحه پیگیری سفارش ، شرایط ارسال یا کد رهگیری و اطلاعات مربوطه را دریافت کنید.

تحویل کالا از پست یا پیک

با توجه به سابقه چند ساله فروشگاه، آتاری ایران تمامی محصولات کارکرده را ضمن داشتن شرایط مناسب، با تست اولیه خریداری کرده و برای فروش در سایت ارائه میکند؛ سرانجام نیز هنگام ثبت سفارش و ارسال کالا، تست و بررسی نهایی انجام شده و ارسال خواهد شد. مشتریان ضمن داشتن حق مشاهده محصول مورد نظر، میتوانند درخواست ارسال ویدئو و فیلم تست نهایی را نیز دریافت کرده تا از سلامت کنسول کارکرده خود مطمئن شوند. پس از تایید سلامت و کیفیت کالا، سفارشات با پست پیشتاز (یا ویژه به انتخاب مشتری) ارسال خواهد شد. با توجه به اینکه سفارشات ارسالی توسط پست بیمه خواهند شد، در صورت مشکل در بسته دریافتی از پست میبایست ضمن حفظ جعبه پستی و حالت اولیه آن، برای دریافت غرامت از شرکت پست اقدام کنید. از آنجایی که کالای شما با تست نهایی ارسال شده و ویدئوی سلامت آن به نام شما نیز ارسال شده، مسئولیت سالم رسیدن به عهده پست خواهد بود که گیرنده کالا میتواند از حق بیمه آن استفاده کند.
اگر هم بسته محصول خریداری شده در هنگام تحویل داخل شهر تهران دارای ایراد فیزیکی باشد، از تحویل آن خودداری کرده و به پیک مرجوع کنید. در صورت عدم مشاهده در هنگام تحویل تا 24 ساعت از طریق پشتیبانی یا ایمیل فروشگاه به ما اطلاع دهید.

راه اندازی کنسول و لوازم جانبی

کنسول های بازی و لوازم جانبی مرتبط با آن نیز از لوازم برقی هستند که نیاز حداقلی به دانش و مهارت برای نصب و راه اندازی دارند. در صورتیکه امکان راه اندازی و استفاده صحیح از سفارش خود را ندارید، میبایست آموزشهای آن را از اینترنت یا افراد متخصص یا مشاوره با فروشگاه آتاری ایران دریافت کنید و سپس از آن استفاده کنید؛ ضمن اینکه فروشگاه با داشتن تجربه کافی و دانش تخصصی در این زمینه می‌تواند راهنمای مناسبی برای مشتریان باشد. بابت صحت سلامت کارکرد کالای خریداری شده، تست نهایی از محصولات کارکرده گرفته خواهد شد تا در صورت نیاز و درخواست برای مشتری ارسال شود. بدیهی است مسئولیت عدم استفاده صحیح و یا راه اندازی اشتباه به عهده مصرف کننده خواهد بود، از همین رو پیشنهاد میشود صفحه راهنمای محصولات دست دوم و همینطور صفحه سوالات متداول را نیز مطالعه کنید.

شرایط ارسال کالا مرجوعی

برای پیگیری سفارش یا مرجوعی سفارش، حتما کد سفارش و یا اطلاعات خرید خود را اعلام کنید. خواهشمند است پیش از ارسال کالا، حتما با ما هماهنگ کرده و هیچ سفارشی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید. اگر ساکن شهری جز تهران هستید برای بازگشت کالا فقط از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم است در هنگام تحویل کالا به سرعت آنرا تست و بررسی کنید و استفاده از گارانتی را به بعد از 7 روز موکول نکنید. در صورت دستکاری محصول ، مخدوش شدن پلمپ کالا یا استفاده ناصحیح شرایط گارانتی باطل شده و هزینه های احتمالی به عهده مشتری خواهد بود. البته اگر ایراد فنی مورد تایید قرار بگیرد، هزینه ارسال مجدد و یا هزینه کل سفارش ( به همراه هزینه ارسال اولیه ) به عهده آتاری ایران است.

استفاده از گارانتی

هر محصولی خارج از اطلاعات ارائه شده در سایت مانند رنگ یا مشخصات کالا، متعلقات همراه ، ضعف عملکرد اصلی و ... به راحتی قابل مرجوع کردن است و در صورت عدم تطابق اطلاعات با بخش پشتیبانی فروشگاه آتاری ایران پیام داده و فقط به ما اطلاع دهید. لوازم همراه نیز شامل این شرایط بوده تا مشتری با خیال راحت از ضمانت کالای خود بهره ببرد. پس از اینکه فروشگاه کالای ارسالی شما را از پست یا پیک تحویل گرفت، پس از دریافت کالای مرجوعی بین 2 تا 4 روز اداری بررسی خواهد شد تا محصول جایگزین مطابق اطلاعات سایت مجددا ارسال شود. در صورتیکه محصول جایگزین موجود نبود، حق مشتری است انتخاب کند که کل مبلغ برگشت داده شود یا آن مبلغ برای خرید یا تعویض با کالای دیگری هزینه شود. این موضوع از طریق پشتیبانی هماهنگ خواهد شد.
اگر مشتری به هر دلیل غیر فنی مانند پشیمان شدن و یا انتخاب نادرست از سفارش خود منصرف شد، اگر سفارش ارسال نشده باشد، عین مبلغ واریزی بصورت کامل برگشت داده خواهد شد. اما اگر پس از ارسال انصراف داده شود، بایست ابتدا به فروشگاه اطلاع داد، کالا را به فروشگاه مرجوع کرد و در این حالت بین 15 تا 30 درصد از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد و مابقی برگشت داده میشود. با توجه به اینکه ویدئوی سلامت هر سفارش قبل ارسال ضبط خواهد شد و در صورت نیاز استفاده میشود، در صورت بروز مشکل فنی حتما به بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا راهنمایی شوید. بدلیل اینکه امکان کنسلی یا مرجوع کردن پس از تحویل سفارش به پست یا پیک وجود ندارد، در انتخاب نهایی خود دقت کنید، زیرا ممکن است کالای انتخابی مناسب شما نبوده یا نتوانید آنرا راه اندازی کنید. البته همکاران فنی بصورت تلفنی قبل از ثبت نهایی سفارش مشاوره و راهنمایی ارائه میکنند تا انتخاب مناسب و استفاده صحیح اصولی را داشته باشید.

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)