فیلتر


بازی دریمکست

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
بازی بیسبال 2 کی 1 دریمکست

بازی بیسبال 2 کی 1 دریمکست

50,000 تومان
بازی MagForce Racing دریمکست

بازی MagForce Racing دریمکست

50,000 تومان
بازی دریمکست ایکاروگا

بازی دریمکست ایکاروگا

50,000 تومان
گیم شارک دریمکست

گیم شارک دریمکست

60,000 تومان
بازی دریمکست شنمو چیست

بازی دریمکست شنمو چیست

70,000 تومان
1 2 3 4

بازی دریمکست

کنسول بازی دریمکست که در سال 1998 در بازار ژاپن معرفی شد و در تاریخ 99/9/9 به بازار جهانی عرضه شد، آخرین کنسول بازی ساخت سگا است که در سال 2001 تولید آن متوقف شد.
با اینکه عمر حضور دریم‌کست در بازار کنسول های بازی بسیار کم بود، اما با داشتن بیش از 630 عنوان بازی که برای این کنسول معرفی شد، هنوز هم طرفداران و مشتریان مخصوص به خود را دارد. عناوین بازی دریمکست که از سال 1998 تا 2007 تولید شد، مجموعه وسیعی از سلیقه ها را پوشش داده و برای علاقمندان به برند سگا، هنوز هم کنسول دوست داشتنی سگا است که بازی های زیبایی برای آن عرضه شد. سری بازی های سونیک ادونچر، شنمو ، تاکسی دیوانه ، رزیدنت ایول در کنار عناوینی مانند Skies Of Aracadia , گرندیا ، NBA 2k1 ، سگا رالی، MSR , استریت فایتر ، Soul Calibur , کامیون 18 چرخ ، Jet Set Radio و ... هنوز هم بازی های بزرگ این کنسول هستند که بازی کردن آن بر روی کنسول جذاب و دوست داشتنی است.

خرید بازی کپی دریمکست

بازی دریمکست که در ایران عموما به صورت کپی به فروش میرسید، 2 حالت تولید داشتند.
1- بازی کپی دریمکست نیاز به دیسک مخصوصی بنام Boot دارند که نیاز است ابتدا درون دستگاه گذاشته و لود شود و در صفحه مخصوص بازی کپی دریمکست را با آن جایگزین کرد. این دسته از بازی‌های دریمکست عموما در سال اول معرفی تولید میشدند و از سال 2000 شاهد نوع دیگری از بازی های کپی دریمکست بودیم.
2- بازی کپی دریم‌کست که نرم افزار دیسک Boot درون بازی نصب شده و به اصلاح Selfboot بودند. در این حالت بازیکن بدون نیاز رفتن به صفحه بوت و تغییر دیسک، مستقیم به داخل بازی رفته و بازی را اجرا میکند.
بازی دریمکست با اینکه بصورت اورجینال هم تولید میشده، اما در ایران به دلیل قیمت بازی اصل و کپی خور بودن کنسول Dreamcast از بازی های کپی دریمکست استفاده میشد. با اینکه می‌توان نرم افزار شبیه ساز دریمکست را دانلود کرده و بر روی کامپیوتر یا اندروید استفاده کرد، اما دیسک بازی دریمکست که قبلا تست شده بهترین گزینه برای دارندگان کنسول است. ضمن اینکه از همین دیسک بازی کپی میتوان فایل فشرده شده و یا iso تهیه کرد تا برای شبیه ساز نیز قابل استفاده باشد.