فیلتر


بازی پلی‌استیشن ۴

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3

قیمت بازی پی‌اس 4

پلی استیشن ۴ که تابحال تبدیل به پرفروشترین کنسول نسل هشتم شده، با مجموعه وسیعی از بازی های متنوع از اولین انتخاب ها برای تهیه آن است. بازی های پلی استیشن ۴ که تا سال 2021 به بیش از 3200 عنوان رسیده، شامل بازی های فیزیکی که بر روی دیسک بلو-ری قابل تهیه هستند و بازی های دانلودی از شبکه پلی استیشن نتورک که با نام PSN شناخته میشود است. البته بازی های مناسب تکنولوژی PS VR نیز در این 2 دسته قابل تهیه هستند.
هر بازی پلی استیشن 4 که بر روی دیسک اورجینال قابل تهیه است، در 3 منطقه بندی آمریکا ، اروپا و ژاپن ارائه میشوند که البته به دلیل نداشتن قفل منطقه ای، برای هر کنسول PS4 مناسب است. هر بازی پلی استیشن ۴ که بر روی دیسک بلو-ری ارائه می شود، با کیفیت و قیمت مشابه بازار جهانی در دسترس مخاطب ایرانی قرار میگیرد و حتی پشتیبانی آنلاین بازی در پلی استیشن نتورک نیز در دسترس بازیکن ایرانی است.
با توجه به استقبال بسیار خوبی که از کنسول PS4 در سطح جهانی شده، انواع شرکت های توسعه دهنده و یا منتشر کننده، از سال 2013 تا بحال بازی های بسیار زیاد و با کیفیتی را تولید کرده اند که اکثر بازی های مهم و اصلی پلی استیشن ۴ بر روی دیسک Blu-Ray تولید شده اند. در این بین بازی های انحصاری که توسط شرکت های زیر مجموعه سونی و یا تحت لیسانس پلی استیشن فعالیت میکنند، تولید شده که باعث توجه بیشتر هر گیمری خواهد شد.