فیلتر


کنسول بازی نینتندو سوییچ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

نینتندو سوییچ

با آنکه افراد خبره و با سابقه Nintendo را میشناسند و به خوبی با محصولات با کیفیت این برند ژاپنی آشنایی کامل دارند، اما حتی افرادی که بصورت کامل با حوزه کنسول های بازی آشنایی ندارند، میکرو جنیوس / دندی (نسخه اصلی آن فامیکوم و NES نام دارد) و بازیهای جذاب آن یعنی سوپر ماریو قارچ خور و یا افسانه زلدا یا پوکمون را بخوبی بخاطر دارند. پس با درنظر گرفتن دو گروه افراد حرفه ای و گروه افراد کاربر عمومی، موفقیت نینتندو سوییچ اصلا عجیب و دور از ذهن نخواهد بود، از طرفی خلاقیت در سخت افزار کنسول نینتندو سوییچ و بازیهای جذاب آن نیز مزید بر علت شده تا این محصول متفاوت از هر کنسول بازی دیگر، فروشی فراتر از پلی استیشن 4 یا ایکس باکس وان ثبت کند. موفقیت نینتندو سوییچ آنچنان چشمگیر بوده که شرکت معظم Valve را نیز ترغیب کرد وارد ساخت کنسول‌های دستی شده و بخت خود را در کنار سایر رقبا مانند asus rog ally و یا lenovo legion go بیازماید. از همینروست که باید نینتندو را سلطان بی‌منازع و پرچمدار کنسول دستی و همراه در طول تاریخ دانست که حال با ساخت کنسول بازی سوییچ آنرا به سطح بالاتر ارتقا داده است.

خرید نینتندو سوییچ

نینتندو سوییچ پرفروشترین کنسول خانگی شرکت Nintendo است که به لطف ویژگی های منحصر بفرد و البته بازیهای کاربرپسندی که دارد به این موفقیت رسیده است. نینتندو که در سال 2017 اولین مدل را تولید کرد ، پس از یکسال آپدیتی برای مدل استاندارد و پایه خود داد که امکان هک شدن نرم افزاری را از این مدل حذف میکرد. سال بعد نیز نسخه لایت که قابل حمل بوده و امکان استفاده خانگی یا جدا شدن جویکان را نداشت تولید کرد. در سال 2021 نیز نسخه نهایی و بهینه شده نینتندو سوییچ را با نمایشگر OLED معرفی کرد که به سوییچ اولد مشهور شده است. لازم به ذکر است به جز مدل 2017 که امکان کپی خور شدن نرم افزاری و اجرای بازی بصورت ارزان را دارد، سایر مدلها از این امکان بهره‌مند نیستند، اما با روش جدید و استفاده از کیت سخت افزاری این قابلیت نیز برای سایر مدلها در دسترس است که میتوان به کنسول نینتندو سوییچ اضافه کرد.
در طول این مدل پکهای مختلف به مناسب بازیهای مهم خود مانند افسانه زلدا، سوپر ماریو ، پوکمون ، اسپلاتون و ... نیز تولید کرده که از لحاظ کیفیت یا کارآیی با مدلهای اصلی تفاوتی نداشته و مهمترین فرق در رنگ بندی کنسول و جویکان ها به همراه داشتن بازی درون پک است. از اینرو میتوان تمامی مدلهای نینتندو سوییچ را در 5 ردیف دسته بندی کرد که در مشخصات همان محصول مقایسه و توضیح کامل قید شده است:

1- نینتندو سوییچ استاندارد 2017 (قابل کپی خور شدن نرم افزاری)
2- نینتندو سوییچ استاندارد 2018 (غیر قابل کپی خور شدن نرم افزاری / امکان کپی خور شدن سخت افزاری)
3- نینتندو سوییچ لایت (غیر قابل کپی خور شدن نرم افزاری / امکان کپی خور شدن سخت افزاری)
4- نینتندو سوییچ اولد (غیر قابل کپی خور شدن نرم افزاری / امکان کپی خور شدن سخت افزاری)
5- نینتندو سوییچ پک باندل استاندارد/ لایت / اولد (غیر قابل کپی خور شدن نرم افزاری / امکان کپی خور شدن سخت افزاری)