شرکت سگا نمایندگی بازار آمریکا، رئیس جدید خود را شناخت.

آتاری ایران یکشنبه 14 مرداد 1397 - 08:00
شرکت سگا نمایندگی بازار آمریکا، رئیس جدید خود را شناخت.
Ian Curran وظیفه ریاست و هدایت شعبه آمریکایی شرکت سگا را پس از 6 سال مدیرعاملی جان چنگ به عهده گرفت.

پس از دوران نه چندان موفق John Cheng که از سال 2012 تا 2018 ریاست شرکت سگا در آمریکا را به عهده داشت، ایان کوران بعنوان رئیس جدید شرکت انتخاب شد تا بیشترین رشد ممکن در سود بازار آمریکا ، اروپا، خاورمیانه و آفریقا را برای سگا ایجاد کند.
ایان کوران که قبل از این سمت از اعضای هیئت مدیره شعبه آمریکایی شرکت آتلوس نیز بوده، دارای سابقه 20 ساله در صنعت بازی های کامپیوتری است. این مدیر آمریکایی در انتهای دهه 90 میلادی مدیر کل شرکت اکلایم بوده که عموما با سری بازی مورتال کامبت شناخته می شود. او در شرکت THQ از سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۳ چندین پست مختلف را به رزومه کاری خود افزود و از سال 2013 تا قبل همکاری با سگا مدیر اجرایی شرکت Gioteck بوده است.
ایان کوران در کنار مدیر عامل شعبه غربی شرکت سگا یعنی Tatsuyuki Miyazaki به هدایت شرکت سگا در آمریکا خواهد پرداخت. از همین رو وی با تشکر بابت شروع همکاری خود با سگا، اعلام کرده بازیهای پرسونا 5 ، سونیک فورسس، سونیک مانیا پلاس ، یاکوزا و Valkyria Chronicles 4 بازی های موفقی هستند که وی خود را دنباله روی این موفقیت می داند.
Ian Curran جایگزین John Cheng شده که از سال 2012 ریاست شعبه آمریکایی شرکت سگا را داشت. سگا امیدوار است با دادن ریاست به ایان کوران آمریکایی، موفقیت های چشمگیری که مشهورترین رئیس آمریکایی سگا یعنی Tom Kalinske در دهه 90 کسب کرده، را 2باره تجربه کند.

ارسال نظر