اینتلی ویژن هم کنسول جدید خود را می سازد

آتاری ایران شنبه 16 تیر 1397 - 19:23
اینتلی ویژن هم کنسول جدید خود را می سازد
بازسازی کنسول های قدیمی که مدتی است رایج شده، به شرکت Intellvision هم رسید.

پس از اینکه شرکت های آتاری ، نینتندو ، سگا ، اس ان کی و ... از ساخت دستگاهی برپایه کنسول های قدیمی خود خبر دادند، شرکت Mattel که بعدها به نام INTV Corporation تغییر نام داده، خبر از ساخت کنسول Intellivision بعد از 40 سال داد.
کنسول خانگی Intellivision که در رقابت با کنسول Atari در سال ۱۹۷۹ تولید شد، قرار است در اکتبر 2018 با همان طراحی در دسته و بازی ها بازگردد. Tommy Tallarico مدیر عامل شرکت اینتلیویژن در مصاحبه با وب‌سایت IGN، اعلام کرده مانند گذشته، اینتلیویژن بر روی بازیهای ساده و خانوادگی که حتی مبتدی ها هم بتوانند از آن لذت ببرند سرمایه گذاری خواهد کرد. وی به عنوان مثال بازی کلاسیک !Shark! Shark را نام برد که برای کنسول جدید اینتلیویژن تولید خواهد شد.
با اینکه کنسول جدید اینتلیویژن از لحاظ جذب مخاطب، کاملا شبیه به نینتندو Wii خواهد بود، اما تالاریکو در ادامه صحبت های خود مشخص کرد که قصد رقابت با نینتندو را ندارد، ضمن اینکه تاکید کرد که بازی های 3 بعدی در کنسول Intellvision جایی نخواهند داشت. او از دسته بازی اینتلی ویژن به عنوان نقطه برتری این کنسول نسبت به رقبا یاد کرده و به ترسناک بودن دسته های پلی استیشن اشاره کرد. وی همچنین با کنایه به آتاری، از متفاوت بودن رویکرد اینتلی ویژن سخن گفت.
تمامی وعده ها و اهدافی که رئیس شرکت اینتلیویژن اعلام کرده، در اکتبر سال جاری مشخص خواهد شد که چقدر واقع گرایانه و منطبق با نیاز بازار تولید شده است.

کنسول جدید اینتلیویژن

ارسال نظر