راهنمای خرید

برای خرید از ما میتوان از روش های زیر اقدام کرد:
برای ورود سریع و مستقیم با گوشی موبایل و یا کامپیوتر و لپ تاپ در مرورگر نام Atariran.com را سرچ کنید. با تایپ بخشی از نام محصولی که مد نظر شماست، تمام محصولات با آن کلمات لیست خواهند شد. در غیر اینصورت با استفاده از منوی آبشاری میتوان به دسته بندی محصولات و گروه های مرتبط با آن وارد شوید. از طریق نام شرکت تولید کننده هم میتوانید به تمامی محصولات برند تولید کننده وارد شوید و در آن صفحه به زیر مجموعه های آن برند دسترسی دارید. در زیر این مجموعه میتوانید محصول مورد نیاز را پیدا کنید.

پس از انتخاب محصول مورد نظر با انتخاب افزودن به سبد خرید، سفارش خود را ثبت کنید. البته اگر کالای دیگری هم مدنظر باشد، میتوانید با انتخاب کالاهای دیگر، سبد سفارش را از همین طریق کاملتر کنید تا تمامی کالاهای مورد نظر در یک سفارش ارسال شود.

پس از اینکه کالا (ها)ی مورد نظر انتخاب شد، با انتخاب تایید سفارش وارد مرحله تکمیل اطلاعات میشوید. پیشنهاد میشود در سایت آتاری ایران عضو شده و ثبت نام کنید تا سفارشات بعدی شما راحت تر ثبت شود. با تکمیل فرم اطلاعات به مرحله اطلاعات پرداخت رفته و روش پرداخت را انتخاب کرده و در نهایت سفارش را تکمیل کنید.
در صورت نیاز به مشاوره یا وجود هر گونه ابهامی در خصوص خرید میتوان با شماره 02177544412 جهت راهنمایی دقیق تماس گرفته و از همکاران بخواهید تا به نیابت از شما سفارش ثبت کنند.

نظرات
    ارسال نظر